Avukat Zihni Çalışkan

6.841 Kez Görüntülendi
Çalışkan Avukatlık Bürosu’nun kurucusu Avukat Zihni Çalışkan’ın özgeçmiş, çalışma alanları ve iletişim bilgileri ile ilgili detaylı bilgi için TIKLAYINIZ!
Avukat Zihni Çalışkan, Çalışkan Avukatlık Bürosu’nun kurucusudur.
Eğitim  : Marmara Üniversitesi Hukuk Fakültesi
Çalışma Alanları: Avukatlık, Hukuk müşavirliği, sigorta hukuku
Özgeçmiş : Av. Zihni Çalışkan, 1973 yılında Bulgaristan’ın Razgrat İlinde doğmuştur. 1996 yılında İstanbul Marmara Üniversitesi Hukuk Fakültesi’nden mezun olmuş ve İstanbul Barosu’nda avukatlık stajını tamamlamıştır. 1997 yılında İstanbul Barosu’na kayıtlı olarak çalışmaya başlamış, 2002 yılında Eskişehir’de Çalışkan Avukatlık Bürosu’nu kurmuştur. Av. Zihni Çalışkan, avukatlık, hukuk müşavirliği ve sigorta hukuku alanında bilirkişilik yapmaktadır.
Avukat Zihni Çalışkan İletişim Bilgileri:
Adres: Alanönü Mah. Divan Cad. Adalet Apt. No:4 K:3 D:9 Odunpazarı / ESKİŞEHİR
Telefon: 0 222 230 22 30
Faks: 0 222 230 79 33
E-posta : bilgi@caliskan.av.tr
Baro sicil No:
TBB sicil No:
Çalışkan Hukuk Bürosu Hakkında Bilgi
Çalışkan Avukatlık Bürosu, 1997 yılında Avukat Zihni Çalışkan tarafından kurulmuş olup; özellikle Eskişehir İli ve çevre illerde hukuki faaliyet göstermektedir.
Büromuzda özellikle Bankacılık Hukuku, Sigorta Hukuku, İş Hukuku ve İcra ve İflas Hukuku alanı başta olmak üzere geniş bir perspektifte dava, icra takibi ve hukuki danışmanlık işleri yürütülmektedir.
Büromuz, mevzuattaki gelişmeleri, Yüksek Mahkeme kararlarını ve mesleki alandaki teknik gelişmeleri takip etmekte; deneyimli kadrosu ve dinamik yapısıyla tüm hukuki hizmetleri eksiksiz olarak sunmaktadır.

6.841 Kez Görüntülendi

2 Yorumlar

 
  1. Ömer YETEN dedi ki:

    Babalık Davası açtım ve Haziran ayı içersinde kesin DNA testi sonucu çıkacak. 2828 Sayılı Sosyal Hizmetler Kanunu ile işe girdim. Maaşımın 1/’4’ünde icra var. Başka gelirim ve başka malım yok. Tüm masraflar; Noter ve Adliye giderleri bana ait olsa, Miras çıkar ise; %10-15-20 arası çıkan Miras’dan hakkınızı alsanız. Ailem ve büyük ailem vefat etti. Akrabalarım maddiyatı geçtim, maneviyat olarak bile yanımda değiller. Sosyal Hizmetler ve Çocuk Esirgeme Kurumu’nda yetiştim. Tüm ; resmi belgeler, resmi yazılar ve resmi evraklar mevcuttur.Yani; Noter ve Adliye toplam masrafım yani; toplam giderim ne olur? Avukat ücreti verecek durumum yok. Özel durumumdan dolayı yani; “Pozitif” ayrımcılık yapar mısınız? “SHÇEK”te yetiştiğim için. Dualarım sizlerle olur ve minnettar olurum sizlere. Cevabınızı rica ediyorum. İyi çalışmalar diliyorum. İyi günler diliyorum. Saygılarımla.

  2. Bilal Biler dedi ki:

    Büronuzun adresi değişmiş yeni adresinizi bildirirmisiniz. Saygılar

 

Yorum yaz

  

Eskişehir Avukatları


YASAL UYARI

EskisehirAvukatlari.Com web sitesi tamamen bilgilendirme amacıyla hazırlanmış olup sitede yer alan avukatlar ve avukatlık büroları ile ilgili bilgi, belge ve makaleler kesinlikle reklam niteliği taşımamaktadır. Web sitemiz Eskişehir’de bulunan hukukçuların çalışma alanları hakkında genel bilgilendirme vermeyi amaçlamaktadır.

Eskişehir Avukatlar, Eskişehir Hukuk Büroları Bilgilendirme Rehberi. Yazılı izin olmadan kullanılamaz, kopyalanamaz, yayınlanamaz!