Avukat Vahap Ata

416 Kez Görüntülendi
Eskişehir Avukatlarından Avukat Vahap Ata’ın özgeçmiş, eğitim, çalışma alanları ve iletişim bilgileri ile ilgili detaylı bilgi için TIKLAYINIZ!

Eğitim: İstanbul Üniversitesi Hukuk Fakültesi
Yabancı Dil: İngilizce, Almanca
Özgeçmiş: 1993 yılında İstanbul Üniversitesi Hukuk Fakültesinden mezun olan Vahap Ata,  stajından sonra 5 yıl boyunca Malatya Ankara ve Eskişehir Adliyelerinde çalışmıştır. Malatya Cumhuriyet Savcılığından istifa ettikten sonra  1999 yılında Ata Hukuk Bürosunu kurmuştur. Halen Eskişehir’deki Ata Hukuk Bürosunun yöneticiliğini yapmaktadır. Tepebaşı Belediye Meclis Üyesi, Büyükşehir Belediye Meclis Üyesidir.
Çalışma Alanları:
  • Ceza Hukuku
  •  İş Hukuku
  • Ticaret Hukuku
  • Hukuki Danışmanlık
Avukat Vahap Ata İletişim Bilgileri
Adres: Kurtuluş Mah. Sarper Cad. No:1-13 Odunpazarı / ESKİŞEHİR
Tel: 0222 240 22 22 | 0222 240 22 10
Fax: 0222 240 20 10
E-Mail: info@vahapata.com.tr
Avukat Vahap Ata

416 Kez Görüntülendi

1 Yorumlar

 
  1. Ömer YETEN dedi ki:

    Ömer bey, 2828 Sayılı Sosyal Hizmetler Kanunu ile işe girdim. Maaşımın 1/’4’ünde icra var. Başka gelirim ve başka malım yok. Babalık davası açtım ve Haziran ayı içerisinde kesin DNA testi sonucu çıkacak. Noter ve Adliye giderlerinin yanı sıra tüm masraflar bana ait olsa, miras çıkar ise; %10-15-20 arası çıkan mirastan hakkınızı alsanız. Ailem vefat etti. Maddiyatı geçtim akrabalarım manevi olarak bile yanımda değiller. Sosyal Hizmetler ve Çocuk Esirgeme Kurumu’nda yetiştim. tüm ; resmi belgeler, resmi yazılar ve resmi evraklar mevcuttur. Yani; Noter ve Adliye toplam masrafım yani; toplam giderim ne olur? Avukat ücreti verecek durumum yok. Özel durumumdan dolayı yani; “Pozitif” ayrımcılık yapar mısınız? “SHÇEK”te yetiştiğim için. Dualarım sizlerle olur ve minnettar olurum sizlere. Cevabınızı rica ediyorum. İyi çalışmalar diliyorum. İyi günler diliyorum. Saygılarımla.

 

Yorum yaz

  

Eskişehir Avukatları


YASAL UYARI

EskisehirAvukatlari.Com web sitesi tamamen bilgilendirme amacıyla hazırlanmış olup sitede yer alan avukatlar ve avukatlık büroları ile ilgili bilgi, belge ve makaleler kesinlikle reklam niteliği taşımamaktadır. Web sitemiz Eskişehir’de bulunan hukukçuların çalışma alanları hakkında genel bilgilendirme vermeyi amaçlamaktadır.

Eskişehir Avukatlar, Eskişehir Hukuk Büroları Bilgilendirme Rehberi. Yazılı izin olmadan kullanılamaz, kopyalanamaz, yayınlanamaz!