Avukat Semiha Sivri

4.362 Kez Görüntülendi

Ata Hukuk Bürosu avukatlarından Avukat Semiha Sivri’nin özgeçmiş, çalışma alanları ve iletişim bilgileri ile ilgili detaylı bilgi için TIKLAYINIZ!

Avukat Semiha Sivri Ata Hukuk bürosunda çalışmaktadır.

Eğitim   : Selçuk Üniversitesi Hukuk Fakültesi

Özgeçmiş : 23.08.1985 Eskişehir doğumlu olan Semiha Sivri 2008 yılında Selçuk Üniversitesi Hukuk Fakültesindeki öğrenimini tamamlamıştır. 2009 tarihinden bu yana Eskişehir Barosu nezdinde fiilli olarak avukatlık mesleki faaliyetini sürdürmektedir.

Avukat Semiha Sivri İletişim Bilgiler:

Adres: İki Eylül Cd. Yediler Apt. No: 94 Kat : 1 Odunpazarı / Eskişehir

Telefon: 0 222 220 09 59– 0 222 230 05 42

Faks: 0 222 221 66

 

4.362 Kez Görüntülendi

2 Yorumlar

 
  1. Tahsin çaylı dedi ki:

    2010 yıllarında eskişehir mahmudiye ilçesinde zb sının icra avukatı olarak görev yapan bayan avukatı arıyorum bana mahmudiye icra dairesini soran bayan avukatı arıyorum lüten yardımcı olurmusunuz

  2. Satife Uçar dedi ki:

    Avukat hanım merhaba,
    Size bir sorum olacaktı bana yardımcı olabilirmisiniz. Ben işitme engelliyim 7 yıl önce arkadaşıma elimdeki altınlarımı vermiştim fakat sonrasında geri vermedi. Ona karşı dava açmak istiyorum ne yapabilirim?

 

Yorum yaz

  

Eskişehir Avukatları


YASAL UYARI

EskisehirAvukatlari.Com web sitesi tamamen bilgilendirme amacıyla hazırlanmış olup sitede yer alan avukatlar ve avukatlık büroları ile ilgili bilgi, belge ve makaleler kesinlikle reklam niteliği taşımamaktadır. Web sitemiz Eskişehir’de bulunan hukukçuların çalışma alanları hakkında genel bilgilendirme vermeyi amaçlamaktadır.

Eskişehir Avukatlar, Eskişehir Hukuk Büroları Bilgilendirme Rehberi. Yazılı izin olmadan kullanılamaz, kopyalanamaz, yayınlanamaz!