Avukat Prof. Dr. Ufuk Aydın

34 Kez Görüntülendi
Eskişehir Avukatlarından Avukat Prof. Dr. Ufuk Aydın’ın özgeçmiş, eğitim, çalışma alanları ve iletişim bilgileri ile ilgili detaylı bilgi için TIKLAYINIZ!

Eğitim: Ankara üniversitesi hukuk Fakültesi, Anadolu Üniversitesi İş ve Sosyal Güvenlik Hukuku Yüksek Lisans, Anadolu Üniversitesi İş ve Sosyal Güvenlik Hukuku Doktora, 2003 Doçentlik, 2008 Profesör Doktor
Hukuk Bürosu: Süllü Hukuk Bürosu
Özgeçmiş; 8th GAJE Dünya Kongresi Organizasyon Komitesi Başkanlığı, Anadolu üniversitesi Hukuk Klinikleri Birim Müdürlüğü, Anadolu üniversitesi Senato üyeliği gibi çeşitli önemli yöneticilik deneyimlerine sahip olan Avukat Prof. Dr. Ufuk Aydın bugüne kadar kitaplar yazmış, farklı eserlerde yazıları yayınlanmıştır. 
Çalışma Alanları:
  • İş ve Sosyal Güvenlik Hukuku
  • Arabuluculuk
  • Spor Hukuku
  • Adli Yargı Bilirkişisi
Avukat Prof. Dr. Ufuk Aydın İletişim Bilgileri
Adres: Hoşnudiye Mah. İsmet İnönü 1 Cad. Orhan Akman Apt. No: 29 / 18 – 19 – 20  Tepebaşı / ESKİŞEHİR
Tel: 0222 233 10 60 | 0222 233 10 70
Avukat Prof. Dr. Ufuk Aydın

34 Kez Görüntülendi

0 Yorum

 

Yorum yaz

  

Eskişehir Avukatları


YASAL UYARI

EskisehirAvukatlari.Com web sitesi tamamen bilgilendirme amacıyla hazırlanmış olup sitede yer alan avukatlar ve avukatlık büroları ile ilgili bilgi, belge ve makaleler kesinlikle reklam niteliği taşımamaktadır. Web sitemiz Eskişehir’de bulunan hukukçuların çalışma alanları hakkında genel bilgilendirme vermeyi amaçlamaktadır.

Eskişehir Avukatlar, Eskişehir Hukuk Büroları Bilgilendirme Rehberi. Yazılı izin olmadan kullanılamaz, kopyalanamaz, yayınlanamaz!