Avukat Mustafa Elagöz

437 Kez Görüntülendi
Eskişehir Avukatlarından Avukat Mustafa Elagöz’ün özgeçmiş, eğitim, çalışma alanları ve iletişim bilgileri ile ilgili detaylı bilgi için TIKLAYINIZ!

Eğitim: Marmara Üniversitesi Hukuk Fakültesi
Özgeçmiş:  1978 Emirdağ doğumlu olan Mustafa Elagöz ilk ve orta öğrenimini Eskişehir’de tamamladıktan sonra lisans eğitimi için İstanbul’a gitmiştir. 1999 yılında Marmara Üniversitesi Hukuk Fakültesinden mezun olmuş ve Eskişehir Barosuna kayıtlı olarak serbest avukatlık yapmaya başlamıştır. Eskişehir Barosu Denetleme Kurulu Üyeliği, Eskişehir Barosu Yönetim Kurulu Üyeliği, Adli Yardım Bürosu Başkanlığı, Avukat Hakları Merkezi Başkanlığı, Eskişehir Barosu Başkanlık Divanı Saymanlık gibi görevler üstlenen avukat şuanda Eskişehir Baro Başkanlığı yapmaktadır.
 
Avukat Mustafa Elagöz İletişim Bilgileri
Adres: Kurtuluş Mah. Cumhuriyet Blv. 75 (Adliye Yanı) Odunpazarı /Eskişehir
Tel: 0222 240 30 54
Fax: 0222 240 16 29
Avukat Mustafa Elagöz

437 Kez Görüntülendi

0 Yorum

 

Yorum yaz

  

Eskişehir Avukatları


YASAL UYARI

EskisehirAvukatlari.Com web sitesi tamamen bilgilendirme amacıyla hazırlanmış olup sitede yer alan avukatlar ve avukatlık büroları ile ilgili bilgi, belge ve makaleler kesinlikle reklam niteliği taşımamaktadır. Web sitemiz Eskişehir’de bulunan hukukçuların çalışma alanları hakkında genel bilgilendirme vermeyi amaçlamaktadır.

Eskişehir Avukatlar, Eskişehir Hukuk Büroları Bilgilendirme Rehberi. Yazılı izin olmadan kullanılamaz, kopyalanamaz, yayınlanamaz!