Avukat Kerem Bağcı

293 Kez Görüntülendi

Eskişehir Avukatlarından Avukat Kerem Bağcı’nın özgeçmiş, eğitim, çalışma alanları ve iletişim bilgileri ile ilgili detaylı bilgi için TIKLAYINIZ!

Eğitim: Ankara Üniversitesi Hukuk Fakültesi
Özgeçmiş: 2013 yılında Ankara Üniversitesinden mezun olan Kerem Bağcı, 2014 yılından bu yana avukatlık görevini ifa etmektedir.  Adalet Bakanlığı bünyesinde Uzlaştırmacı görevini de yapmaktadır.
Sertifikalar: Sağlık Hukuku Semineri, Sigorta Mevzuatından Kaynaklı Nitelikli Hesaplamalar, Bilişim Hukuku, Anlattırıcı Soru ve Çapraz Sorgu, Tüketici Hukuku, Toprak Hukuku, Uzlaştırmacı Eğitimi, Aile Hukuku ve Mal Rejimi
Çalışma Alanları: 
  • Aile Hukuku
  • Boşanma Hukuku
  • Bilişim Hukuku
  • Sigorta Hukuku

 

Avukat Kerem Bağcı İletişim Bilgileri
Adres: Kurtuluş Mah. Cumhuriyet Bulvarı Şimşek İş Merkezi No:75 / 27 Kat:7 Odunpazarı / ESKİŞEHİR
Gsm: 0507 751 23 08
Çalışma Saatleri: Hafta İçi 09:00 – 18:00

Avukat Kerem Bağcı

293 Kez Görüntülendi

1 Yorumlar

 
  1. Yüksel YÜKSEL dedi ki:

    Bilgili kültürlü genç Avukatımıza başarılar dilerim.

 

Yorum yaz

  

Eskişehir Avukatları


YASAL UYARI

EskisehirAvukatlari.Com web sitesi tamamen bilgilendirme amacıyla hazırlanmış olup sitede yer alan avukatlar ve avukatlık büroları ile ilgili bilgi, belge ve makaleler kesinlikle reklam niteliği taşımamaktadır. Web sitemiz Eskişehir’de bulunan hukukçuların çalışma alanları hakkında genel bilgilendirme vermeyi amaçlamaktadır.

Eskişehir Avukatlar, Eskişehir Hukuk Büroları Bilgilendirme Rehberi. Yazılı izin olmadan kullanılamaz, kopyalanamaz, yayınlanamaz!