Avukat Kadriye Özkan Metin

3.642 Kez Görüntülendi
Aksoy Hukuk Bürosu avukatlarından Avukat Kadriye Özkan Metin’in özgeçmiş, çalışma alanları ve iletişim bilgileri ile ilgili detaylı bilgi için TIKLAYINIZ!

Avukat Kadriye Özkan Metin Aksoy Hukuk bürosunda çalışmaktadır.
Eğitim : Anadolu Üniversitesi Hukuk Fakültesi
Özgeçmiş : 1983 Eskişehir doğumludur. İlk, orta ve lise öğrenimini Eskişehir’de tamamlamıştır. 2004 yılında Eskişehir Anadolu Üniversitesi Hukuk Fakültesinden mezun olmuş ve 2004 yılından bu yana Aksoy Avukatlık Bürosunda çalışmalarına devam etmektedir. Aktüerya Hukuku Sertifika Programı ve Arabuluculuk Sertifikalı Eğitim Programına katılmıştır. Eskişehir Barosu Gençlik Meclisi İzleme Heyetinde görev almıştır. İş mahkemelerinde tazminat hesapları konusunda bilirkişilik yapmaktadır. 14/11/2009 tarihinden bu yana marka vekilliği yapmaktadır.
Sertifikalar : Aktüerya Hukuku Sertifika Programı, Arabuluculuk Sertifikalı Eğitim Programı, Marka Vekilliği Belgesi
Avukat Kadriye Özkan Metin İletişim Bilgileri:
Adres: Atatürk Caddesi Yunus Emre Apt. No:66 Kat:1 Daire:1 / ESKİŞEHİR
Telefon: 0222 221 53 06 – 221 19 23
Gsm: 0532 815 47 15
Faks: 0222 221 21 84 – 221 21 89
Baro sicil No: 1199
TBB sicil No: 67860

3.642 Kez Görüntülendi

1 Yorumlar

 
  1. Ali İhsan Karatepe dedi ki:

    İyi akşamlar, ben Ali İhsan Karatepe bir yıl önce Eskişehir Odunpazari Emlakçılar Sokağında İrfan Pamuk’dan bir yıllığına dükkan kiraladım. Ufak bir telefoncu dükkanı açmak için sonra birine devrettim. Kontratı yenilemek için kontrati üstüne aldı dedim ama arkadaş abi senin üstünde dursun diye bana teklif etti. bende senetler benim üstüme yapıldı diye tamam dedim. senetler tek aylıkdı ödenen senetleri arkadaştan istedim sonra veririm dedi senet 12 aylık ayrı ayrı senet olduğu için yılı dolduğu için istedim vermedi. şimdi 3. ve 2.icraya vermiş ona borcum olmadığı halde bunu nasıl itiraz ve karşı duruşma açarım pazartesi orda olacam görüşme imkanı varmi

 

Yorum yaz

  

Eskişehir Avukatları


YASAL UYARI

EskisehirAvukatlari.Com web sitesi tamamen bilgilendirme amacıyla hazırlanmış olup sitede yer alan avukatlar ve avukatlık büroları ile ilgili bilgi, belge ve makaleler kesinlikle reklam niteliği taşımamaktadır. Web sitemiz Eskişehir’de bulunan hukukçuların çalışma alanları hakkında genel bilgilendirme vermeyi amaçlamaktadır.

Eskişehir Avukatlar, Eskişehir Hukuk Büroları Bilgilendirme Rehberi. Yazılı izin olmadan kullanılamaz, kopyalanamaz, yayınlanamaz!