Avukat İsmail Hakkı Civelekler

14 Kez Görüntülendi
Eskişehir Avukatlarından Avukat İsmail Hakkı Civelekler’in özgeçmiş, eğitim, çalışma alanları ve iletişim bilgileri ile ilgili detaylı bilgi için TIKLAYINIZ!

Hukuk Bürosu: Civelekler Hukuk Bürosu
Eğitim: İstanbul Üniversitesi Hukuk Fakültesi, İstanbul üniversitesi Tarih Bölümü Yüksek Lisans
Özgeçmiş; İstanbul Üniversitesi’nde Hukuk Fakültesini tamamladıktan sonra görev hayatına başlamıştır. Osmangazi Üniversitesi’nde Ticaret Hukuku, İş ve Sosyal Güvenlik Hukuku derslerinde misafir öğretim görevliliği yapmaktadır. Aynı zamanda kendisi Tabiat Varlıkları Koruma Bölge Kurulu Başkanlığı Eskişehir Yeşilay Cemiyeti Başkanlığı, Eskişehirspor Yönetim Kurulu üyeliği, Uluslararası Hukukçular Birliği üyeliği, Anayasa Hukukçuları Derneği üyeliği yapmaktadır.
Çalışma Alanları:
  • İdare Hukuku
  • İcra ve İflas Hukuku
  • Kamulaştırma Hukuku
  • İmar Hukuku
  • Ticaret Hukuku
Avukat İsmail Hakkı Civelekler İletişim Bilgileri
Adres: Kurtuluş Mah.Ziyapaşa Cad.no.80 K.2 d.2 Eskişehir
Tel: 0222 240 44 11
E-Mail: ihcivelekler@gmail.com
Avukat İsmail Hakkı Civelekler

14 Kez Görüntülendi

0 Yorum

 

Yorum yaz

  

Eskişehir Avukatları


YASAL UYARI

EskisehirAvukatlari.Com web sitesi tamamen bilgilendirme amacıyla hazırlanmış olup sitede yer alan avukatlar ve avukatlık büroları ile ilgili bilgi, belge ve makaleler kesinlikle reklam niteliği taşımamaktadır. Web sitemiz Eskişehir’de bulunan hukukçuların çalışma alanları hakkında genel bilgilendirme vermeyi amaçlamaktadır.

Eskişehir Avukatlar, Eskişehir Hukuk Büroları Bilgilendirme Rehberi. Yazılı izin olmadan kullanılamaz, kopyalanamaz, yayınlanamaz!