Avukat Eda Yıldırım İlhan

3.336 Kez Görüntülendi
Avukat Eda Yıldırım İlhan’ın özgeçmiş, eğitim, çalışma alanları ve iletişim bilgileri ile ilgili detaylı bilgi için TIKLAYINIZ!

Eğitim: Marmara Üniversitesi Hukuk Fakültesi

 

Çalışma Alanı: Aile ve Birey Hukuku, Ticaret Hukuku ve Şirketler, İcra ve İflas Hukuku, Ceza Hukuku, Medeni Hukuk ve Miras Hukuku, İş ve Sosyal Güvenlik Hukuku, Vergi Hukuku, İdare Hukuku, Şirket Birleşmeleri ve Devralmalar, Bilişim ve İnternet Hukuku, Ticari Sözleşmeler, Sorumluluk ve Tazminat Hukuku, Gayrimenkul ve İnşaat Hukuku, Bankacılık ve Finans Hukuku, Fikri ve Sınai Mülkiyet Hakları Hukuku, Marka – Patent Hukuku, Sağlık ve İlaç Hukuku, Tanıma ve Tenfiz Davaları, Tüketici Hukuku, Sigorta Hukuku, Rekabet Hukuku, Spor Hukuku, Bankaların Şüpheli Alacaklarının Tahsili 

 

Özgeçmiş: Avukat Eda Yıldırım İlhan, Av. Eda Yıldırım İlhan Hukuk Bürosu’nun kurucu avukatıdır. Malatya’da doğmuş; ilk, orta eğitimini Malatya Hidayet İlköğretim Okulu’nda lise eğitimini Beydağı Anadolu Lisesi’nde tamamlamıştır. 2010 yılında Marmara Üniversitesi Hukuk Fakültesi’ndeki eğitimine başlamış olup 2014 yılında buradaki eğitimini başarıyla tamamlamıştır. Yıldırım İlhan, 2015 yılından itibaren Eskişehir’de açtığı hukuk bürosunda avukatlık yapmaktadır. Yabancı dili İngilizcedir.Eskişehir’de ticaret, şirketler ve sözleşmeler hukuku, iş ve sosyal güvenlik hukuku, aile hukuku, miras hukuku, sigorta hukuku, gayrimenkul hukuku, icra ve iflas hukuku, idare ve vergi hukuku, tüketici hakları hukuku alanlarında şahıs ve şirketlere avukatlık ve danışmanlık hizmeti vermektedir.

 

Avukat Eda Yıldırım İlhan İletişim Bilgileri:
Adres: Gökmeydan Mah. Nilgün Sok. Uzun Apt. 122/10 Odunpazarı / Eskişehir
Gsm: 0541 332 35 95
E-mail: edayildirimilhan@gmail.com

3.336 Kez Görüntülendi

3 Yorumlar

 
 1. Hatice dedi ki:

  Merhabalar Eda hanım. Eşim bedelli askerlik nedeniyle askere gitti ama çalıştığı kurumdan tazminatını alamıyor. Lütfen bana nasıl bir yol izlemem gerektiğiyle ilgili yardımcı olabilir misiniz

 2. Ceylan dedi ki:

  Boşandım. oğlumun velayeti babasında oğlumu görme hakkım olmasına rağmen göstermiyolar ne yapmam lazım?

 3. Muhammed dedi ki:

  Merhaba Eda Hanım
  Eskişehir de eşim bana boşanma davası açtı.
  Ben yurtdışındayım. ne yapmam gerekli?

 

Yorum yaz

  

Eskişehir Avukatları


YASAL UYARI

EskisehirAvukatlari.Com web sitesi tamamen bilgilendirme amacıyla hazırlanmış olup sitede yer alan avukatlar ve avukatlık büroları ile ilgili bilgi, belge ve makaleler kesinlikle reklam niteliği taşımamaktadır. Web sitemiz Eskişehir’de bulunan hukukçuların çalışma alanları hakkında genel bilgilendirme vermeyi amaçlamaktadır.

Eskişehir Avukatlar, Eskişehir Hukuk Büroları Bilgilendirme Rehberi. Yazılı izin olmadan kullanılamaz, kopyalanamaz, yayınlanamaz!