Avukat Ece Yasak

3.869 Kez Görüntülendi
Eskişehir Avukatlarından Avukat Ece Yasak’ın özgeçmiş, eğitim, çalışma alanları ve iletişim bilgileri ile ilgili detaylı bilgi için TIKLAYINIZ!

Eğitim : Başkent Üniversitesi
Çalışma Alanları :  İş ve Sosyal Güvenlik Hukuku, Aile Hukuku, İcra-İflas Hukuku , Enerji Hukuku, Bilişim Hukuku, Borçlar Hukuku, Miras Hukuku, Şirketler Hukuku, Tazminat Hukuku , Ceza Hukuku, Sözleşmeler  Hukuku
Özgeçmiş : Avukat Ece YASAK Eskişehir doğumlu ilk öğrenimini Bandırma/BALIKESİR Vecihi Bey İlköğretim Okulu’nda, orta öğrenimini Eskişehir Cengiz Topel İlköğretim Okulu’nda lise eğitimini Bozüyük/ BİLECİK Org. Hüseyin Kıvrıkoğlu (İMKB) Anadolu Lisesi’nde tamamlamıştır.2010 yılında Başkent Üniversitesi Hukuk Fakültesi’ne başlamış olup bir yıl dil eğitimi aldıktan sonra 2015 yılında başarı ile mezun olmuştur. Eskişehir Barosunda staj eğitimi almıştır. 2016 yılında Ece YASAK Avukatlık Bürosu’nu kurmuştur. Eskişehir’de ticaret, şirketler ve sözleşmeler hukuku, iş ve sosyal güvenlik hukuku, aile hukuku, miras hukuku, sigorta hukuku, gayrimenkul hukuku, icra ve iflas hukuku, idare ve vergi hukuku, tüketici hakları hukuku alanlarında şahıs ve şirketlere avukatlık ve danışmanlık hizmeti vermektedir.
Avukat Ece YASAK  İletişim Bilgileri: 
Adres : Gökmeydan Mah. Nilgün Sok. No:120/1 Aydoğanlar İş Merkezi K:7 D:38 Odunpazarı/ ESKİŞEHİR

Gsm : 0555 519 20 01

E-mailav.eceyasak@gmail.com

 

avukat eskişehir, avukatlar, eskişehir avukatları

3.869 Kez Görüntülendi

1 Yorumlar

 
  1. Tahsin çaylı dedi ki:

    2010 yıllarında eskisehir zb mahmudiye şubesinde icra avukatlığı yapan bayan avukatı arıyorum telim 5416418369 lütfen emekli maaşımın tamamını kesen şube müdürüne ne yapmalıyım

 

Yorum yaz

  

Eskişehir Avukatları


YASAL UYARI

EskisehirAvukatlari.Com web sitesi tamamen bilgilendirme amacıyla hazırlanmış olup sitede yer alan avukatlar ve avukatlık büroları ile ilgili bilgi, belge ve makaleler kesinlikle reklam niteliği taşımamaktadır. Web sitemiz Eskişehir’de bulunan hukukçuların çalışma alanları hakkında genel bilgilendirme vermeyi amaçlamaktadır.

Eskişehir Avukatlar, Eskişehir Hukuk Büroları Bilgilendirme Rehberi. Yazılı izin olmadan kullanılamaz, kopyalanamaz, yayınlanamaz!