Avukat Ceren Kerey

2.782 Kez Görüntülendi
Kerey Hukuk Bürosu avukatlarından Avukat Ceren Kerey’in özgeçmiş, çalışma alanları ve iletişim bilgileri ile ilgili detaylı bilgi için TIKLAYINIZ!

Eğitim: Marmara Üniversitesi Hukuk Fakültesi
Çalışma Alanı: Eskişehirde ceza hukuku, aile hukuku, ticaret, şirketler ve sözleşmeler hukuku, miras hukuku, gayrimenkul hukuku, icra ve iflas hukuku, tüketici hakları hukuku, kambiyo hukuku gibi bir çok alanda şahıs ve şirketlere avukatlık ve danışmanlık hizmeti vermektedir.
Sertifikalar:
Türkiye Barolar Birliği – Tazminat Hesaplama
Marmara Üniversitesi Uluslararası Anayasa Hukuku Kongresi
Kerey Hukuk Bürosu İletişim Bilgileri:
Adres: Gökmeydan Mahallesi Nilgün Sokak Uzun Apartmanı  No 122/10 Eskişehir
Telefon: 0507 098 70 18
E-Mail: kereyhukuk@gmail.com
Baro Sicil No: 1783

2.782 Kez Görüntülendi

1 Yorumlar

 
  1. Tahsin çaylı dedi ki:

    yardımcı olduğunuz içi çok sağ ol avukat hanım inşallah benim durumlarım düzelir bende size faydalı olmaya çalışırım olurum allah razı olsun saygılarımla

 

Yorum yaz

  

Eskişehir Avukatları


YASAL UYARI

EskisehirAvukatlari.Com web sitesi tamamen bilgilendirme amacıyla hazırlanmış olup sitede yer alan avukatlar ve avukatlık büroları ile ilgili bilgi, belge ve makaleler kesinlikle reklam niteliği taşımamaktadır. Web sitemiz Eskişehir’de bulunan hukukçuların çalışma alanları hakkında genel bilgilendirme vermeyi amaçlamaktadır.

Eskişehir Avukatlar, Eskişehir Hukuk Büroları Bilgilendirme Rehberi. Yazılı izin olmadan kullanılamaz, kopyalanamaz, yayınlanamaz!