Avukat Adnan Gül

7.116 Kez Görüntülendi
Adnan Gül Hukuk Bürosu’nun kurucusu Avukat Adnan Gül’ün özgeçmiş, çalışma alanları ve iletişim bilgileri ile ilgili detaylı bilgi için TIKLAYINIZ!
Avukat Adnan Gül, Adnan Gül Hukuk Bürosu’nun kurucusudur.
Eğitim : İstanbul Üniversitesi Hukuk Fakültesi Adalet Yüksek Okulu, Marmara Üniversitesi Hukuk Fakültesi
Çalışma Alanları  : Ticaret, İcra İflas, Bankacılık, Rekabet, Kamu İhale, idare, vergi, ceza, spor, marka ve patent, fikri ve telif hakları, çevre, enerji, uluslar arası, iş, sosyal güvenlik, Gayrimenkul kamulaştırma hukuku.
Özgeçmiş  :  Adnan GÜL Hukuk Bürosunun kurucusu Avukat Adnan GÜL 1965 yılında İnebolu’da 4 kardeşin en küçüğü olarak dünyaya gelmiştir. İlk Öğrenimini İstanbul Bakırköy’de Kartaltepe Okulunda tamamlamış Orta öğrenimini ise özel Çavuşoğlu koleji ve Bakırköy Ortaokulunda gerçekleştirmiştir. Lise öğrenimini Yedikule lisesinde bitirmiş ve İstanbul Üniversitesi Hukuk Fakültesi Adalet Yüksek Okulundan mezun olarak Marmara Üniversitesi Hukuk Fakültesine geçiş yapmıştır. Avukat Adnan GÜL aynı zamanda Yapı ve Kredi Bankası Hukuk İşleri müdürlüğünde Bireysel Bankacılık hukuk takip bölümünün kuruluşunda yer almış ve daha sonra Demirbank T.A.Ş. Hukuk işleri müdürlüğüne geçerek çalışmalarına 1998 yılına kadar burada devam etmiştir. Avukat Adnan GÜL 1998 yılında Demirbank T.A.Ş. deki görevinden ayrılarak uzun yıllar çalıştığı bankalarda edinmiş olduğu bilgi ve tecrübelerini aktarmak çağın ve iş dünyasının ihtiyaç duyduğu hukuk gereksinimlerini göz önünde bulundurarak, müvekkillerine en iyi ve kaliteli hizmeti sunmak için Bankacılık ve Ticaret Hukuku konusunda çalışma yapmak üzere Adnan GÜL hukuk bürosunu kurmuş ve serbest Avukatlık yapmaya başlamıştır.
Üyelikler :  Eskişehir İş Adamları Derneği, Eskişehir Spor Kulübü, Avrupa Barolar Birliği, Eskişehir Barosu, Türkiye Barolar Birliği, Profesyonel Yöneticiler Birliği,
Sertifikalar  :             
Lisanlar  : İngilizce-Almanca-Rusça
E-posta   :  adnangul@tr.net
İletişim Bilgileri
Adres: Atatürk Cd. No:104/1 ESKİŞEHİR
Telefon: 0222 231 52 33 – 35
Faks: 0222 220 01 41
Baro sicil no:
TBB sicil No:
Adnan Gül Hukuk Bürosu Hakkında Bilgi
Adnan GÜL Hukuk Bürosu 1998 yılında Avukat Adnan GÜL tarafından Eskişehir’de kurulmuştur. Uzun yıllardan bu yana sürekli gelişen ekibi ile sizler için çalışmaktadır.
Adnan GÜL Hukuk Bürosu, ekip çalışanlarının sayısız başarıları sayesinde Bölgesinin ve Türkiye’nin en tanınmış prestijli hukuk bürolarından biri olmuştur.
Adnan GÜL hukuk bürosu çağın ve iş dünyasının ihtiyaç duyduğu hukuk gereksinimlerini göz önünde bulundurarak, müvekkillerine en iyi ve kaliteli hizmeti sunmayı amaçlamaktadır.
Adnan GÜL Hukuk Bürosu, gerçek ve tüzel kişilerin yasal hak ve özgürlüklerini savunma ve problemlerini çözmek için kanunları yanına alarak, adaletin yerine getirilmesinde üstüne düşen vazifeyi her defasında daha hızlı, daha kaliteli ve güvenilir şekilde yapmayı prensip edinmiştir.

7.116 Kez Görüntülendi

1 Yorumlar

 
  1. ŞEMSETTİN ÖZCAN dedi ki:

    MERHABA
    SEFA TERMAL DEN ALDIĞIM İLAM NEDENİYLE SİZE DÖNDÜM TELEFONUNUZU BEKLİYORUM. KOLAY GELSİN
    DR ŞEMSETTİN ÖZCAN
    0 532 563 35 11

 

Yorum yaz

  

Eskişehir Avukatları


YASAL UYARI

EskisehirAvukatlari.Com web sitesi tamamen bilgilendirme amacıyla hazırlanmış olup sitede yer alan avukatlar ve avukatlık büroları ile ilgili bilgi, belge ve makaleler kesinlikle reklam niteliği taşımamaktadır. Web sitemiz Eskişehir’de bulunan hukukçuların çalışma alanları hakkında genel bilgilendirme vermeyi amaçlamaktadır.

Eskişehir Avukatlar, Eskişehir Hukuk Büroları Bilgilendirme Rehberi. Yazılı izin olmadan kullanılamaz, kopyalanamaz, yayınlanamaz!